Medžugorie

17.08.2012

MÁRIA SI NÁS POZVALA K SEBE DO MEDŽUGORIE

KONEČNE, konečne prišiel deň 30. júl. A s ním odchádza 33 mladých do vytúženej, vymodlenej Medžugorie. Cesta bola dlhá, no keďže radosť omnoho väčšia, nič nám nevadilo ☺. Prvá zastávka bola na druhý deň cesty - Makarská riviera, kde sme sa trošku vyšantili a pokochali z krásy mora. Večer sme už konečne vykúpaní a unavení odchádzali do Medžu.
Sme TU!:)
... slovami sa nedá opísať to, čo sme cítili...
Čas našich dní letel ako voda a ešte rýchlejšie... cestami sme premodlievali našich drahých, naše osobné prosby a túžby... cestami sme stretali davy mladých modliacich sa ruženec...ruženec v ruke bol našou súčasťou. Križevac (kopec, na ktorom sa nachádza relikvia kríža Pána Ježiša) bol pre nás zážitkom, každý si tam niesol ten svoj krížik. Podbrdo je miesto prvých zjavení Panny Márie... no je to miesto neustálej modlitby, kde vás to až ťahá k stálym vysloveniam Zdravasu... Keďže sme boli účastníkmi FESTIVALU MLADÝCH, zažívali sme nezabudnuteľnú atmosféru, spievali sme nádherné piesne, tancovali, mávali vlajkami, modlili sa... Súčasťou programu boli svedectvá, prednášky, ale najme sv. omše a adorácie mali pre nás hlboký význam. Čas len pre Teba a Boha... treba to zažiť.:) Boha a Jeho Matku ☺.  
Jeden kňaz povedal:„ O Medžugorí môžeme veľa rozprávať, ale PRÍĎTE A SAMI POCHOPÍTE, o čom je toto posvätné miesto“. Preto aj my, ktorí sme tam boli, každého pozývame na toto modlitbou naplnené miesto, kde sa sv. ruženec stáva vašim najbližším priateľom. ☺
Sv. ruženec je modlitbou pokory a vytrvalosti, taký akou bola Panna Mária. Nech aj nás privádza bližšie k Nej a cez Ňu bližšie k samému Bohu.

Stopline.sk : zobraz stránku projektu

Pomoc.sk : zobraz stránku projektu

Zodpovedne.sk : zobraz stránku projektu

JASPI

katasterportal.sk

cestaokolotatier.eu

portal.gov.sk

Technická podpora | Vyhlásenie o prístupnosti | Právne informácie

Správca obsahu: Obec Liesek, Liesek 442, 027 12 Liesek, tel.: +421 43 5384 220, fax: +421 43 5384 227, e-mail: info@liesek.eu.sk.
Technický prevádzkovateľ: www.dsolutions.sk, tel.: +421 902 266 562, e-mail: info@dsolutions.sk.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid RSS 2.0