Letný tábor

06.10.2014

Letný tábor eRko Liesek, 14 - 19.8.2014

Aj tento rok sa 48 mladých spolu s 20 animátormi rozhodlo bojovať v armáde Kráľa a V MENE PÁNA ZÁSTUPOV. Inšpirovaní príbehom Dávida, sme odhaľovali Boží plán s nami, a to, že On pozná zámer, ktorý s nami má (Jer 29,11). Rovnako ako Dávid, aj my sme sa museli naučiť bezhranične dôverovať nášmu Pánovi a veriť Mu, že hoci sme ešte len mladí a neskúsení, On nám pomôže stať sa tými, ktorými sa máme stať. Avšak, žiadna cesta nie je bez prekážok, rovnako ani naša. Museli sme prejsť tvrdým výcvikom, ktorý v nás budoval dôveru a odvahu, aby sme dokázali čeliť Goliášom v našom živote. A tak povzbudení rannou modlitbou, sme sa každý deň kričiac „Hey hey....“vydávali do boja a prekonávania vlastných hraníc. Pokladovka, priateľstvo s vajíčkom, stavanie bunkrov, turnaje, nočné hry, skúšky odvahy, workshopy, vodné hry a mnoho ďalších nezabudnuteľných chvíľ. To všetko nás spájalo a budovalo v nás silu, vytrvalosť, bojovnosť či šikovnosť. Naučili sme sa bojovať jeden za druhého, odpúšťať si a objavili sme, že priateľstvo má nekonečnú hodnotu. Ako vyvolení Boží bojovníci sme skladali sľub vojaka a obliekali sme si Božiu výzbroj. Týmto sme definitívne vstúpili do armády nášho Kráľa a zaviazali sme sa bojovať za Neho v každom čase, z celého srdca, zo všetkých síl a prinášať Božie kráľovstvo na túto zem.
Bol to naozaj požehnaný čas. Čas, ktorý budoval nás animátorov, premieňal srdcia našich detí a upevňoval v nás identitu Božich detí. Ďakujeme ti Nebeský Ocko za požehnanie, lásku a ochranu, ktorú sme cítili počas celého tábora. Za to, že si nás neustále plnil svojou láskou a dával nám silu a nápady. Za to, že si si nás vyvolil a že môžeme byť Tvojimi bojovníkmi. Ďakujeme :)

Stopline.sk : zobraz stránku projektu

Pomoc.sk : zobraz stránku projektu

Zodpovedne.sk : zobraz stránku projektu

JASPI

katasterportal.sk

cestaokolotatier.eu

portal.gov.sk

Technická podpora | Vyhlásenie o prístupnosti | Právne informácie

Správca obsahu: Obec Liesek, Liesek 442, 027 12 Liesek, tel.: +421 43 5384 220, fax: +421 43 5384 227, e-mail: info@liesek.eu.sk.
Technický prevádzkovateľ: www.dsolutions.sk, tel.: +421 902 266 562, e-mail: info@dsolutions.sk.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid RSS 2.0