Letný tábor 2014

31.07.2014

Dňa 2. júla 2014 naše malé deťúrence dorazili na kráľovský dvor, kde sa dozvedeli,  že ak sa chcú stať pravými princeznami a rytiermi kráľa musia prejsť tvrdým a dlhým výcvikom. Deň po dni prechádzali rôznymi tréningami, ktoré boli rôzneho charakteru. Niektoré boli zamerane na ich šikovnosť, vynaliezavosť, odolnosť.  Preverená bola taktiež ich odvaha , vernosť a oddanosť svojmu kráľovi. Mladé dámy sa taktiež naučili nežnosti, súcitu a pokore. Už po pár dňoch na kráľovský dvor prišiel aj temný rytier,  ktorý chcel odstrašiť mladých nasledovníkov kráľa a získať ich na svoju stranu, pričom ich lákal svojou silou, krvilačnosťou, mocou. Tí sa však nedali nakoľko si uvedomujú že moc, bohatstvo, ktoré im ponúkal temný rytier sú nič v porovnaní s bohatstvami kráľa ktorého srdce počas celého tábora dobíjali. Keďže sa nedali zmiasť a naďalej ostali verní svojmu kráľovi boli na konci tábora povýšený na rytierov a princezné.
Sme však vďační za ten čas strávený spolu, za počasie, za zdravé deťúrence, za ochotných mladých, za pomoc sponzorov, za láskavé slová, vyslyšané modlitby, radostné chvíle.
                                           ...ĎAKUJEME :)

Stopline.sk : zobraz stránku projektu

Pomoc.sk : zobraz stránku projektu

Zodpovedne.sk : zobraz stránku projektu

JASPI

katasterportal.sk

cestaokolotatier.eu

portal.gov.sk

Technická podpora | Vyhlásenie o prístupnosti | Právne informácie

Správca obsahu: Obec Liesek, Liesek 442, 027 12 Liesek, tel.: +421 43 5384 220, fax: +421 43 5384 227, e-mail: info@liesek.eu.sk.
Technický prevádzkovateľ: www.dsolutions.sk, tel.: +421 902 266 562, e-mail: info@dsolutions.sk.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid RSS 2.0